KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539434
nr 1553 9434
Marianne Bos Mareng
(1930-2019), Sverige
Oljemålning, Marianne Bos Maréng (f. 1930), Sverige. "Träd i motljus". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 88x104 cm
Marianne Bos Maréng, svensk bildkonstnär född 1930, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:05:29
26/7 14:39:59
500 kr
27/7 21:13:40
Marianne Bos Mareng
Läs mer om Marianne Bos Mareng